Relation (7.x-1.0-beta2) - en to jv translation catalogue (29 entries)

en: Title
jv: Judul

en: delete
jv: busak

en: Delete
jv: Busak

en: Operations
jv: Operasi

en: Type
jv: Tipe

en: Author
jv: Penulis

en: List
jv: Daftar

en: Cancel
jv: Batal

en: Advanced options
jv: Opsi lanjutan

en: Edit
jv: Sunting

en: This action cannot be undone.
jv: Aksi iki ora bisa dibaléknā.

en: Name
jv: Jeneng

en: edit
jv: sunting

en: Import
jv: Ngimpor

en: Export
jv: Ngékspor

en: Label
jv: Judul

en: Save
jv: Simpen

en: Default
jv: Gawan

en: View
jv: Tampilan

en: Revision ID
jv: ID revisi

en: Anonymous
jv: Jeneng ora dikenal

en: Date created
jv: Tanggal digawé

en: @type: deleted %title.
jv: @type: dibusak %title.

en: Any
jv: Sembarang

en: @type %title has been deleted.
jv: @type %title uwis dibusak.

en: Relations
jv: Relasi

en: manage fields
jv: Natani field

en: Edit URL
jv: Sunting URL

en: Date changed
jv: Tanggal diowahi
