Relation (7.x-1.0-beta3) - en to mg translation catalogue (11 entries)

en: Title
mg: Lohateny

en: delete
mg: fafao

en: Delete
mg: Fafaina

en: Operations
mg: Hatao

en: Type
mg: Karazana

en: Author
mg: Mpamorona

en: List
mg: Lisitra

en: Cancel
mg: Aoka ihany

en: Advanced options
mg: Safidy mihaotra

en: Clear
mg: Fafao

en: Source
mg: Loharano
