Relation (7.x-1.0-beta3) - en to nn translation catalogue (19 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: delete
nn: slett

en: Delete
nn: Slett

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Author
nn: Forfattar

en: List
nn: Liste

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Advanced options
nn: Avanserte innstillingar

en: Edit
nn: Rediger

en: This action cannot be undone.
nn: Denne handlinga kan ikkje gjerast om.

en: Name
nn: Namn

en: edit
nn: endre

en: Import
nn: Importer

en: Export
nn: Eksporter

en: Label
nn: Etikett

en: Save
nn: Lagre

en: Default
nn: Standard

en: View
nn: Sjå på

en: Anonymous
nn: Anonym
