Relation (7.x-1.0-rc1) - en to az translation catalogue (10 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: delete
az: sil

en: Delete
az: Sil

en: Type
az: Növ

en: Author
az: Müəllif

en: List
az: Siyahı

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Remove
az: Çıxart

en: edit
az: redaktə et

en: Anonymous
az: Anonim
