Relation (7.x-1.0-rc1) - en to eo translation catalogue (24 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: delete
eo: forigu

en: Delete
eo: Forigu

en: Operations
eo: Operacioj

en: Type
eo: Tipo

en: Author
eo: Aŭtoro

en: List
eo: Listo

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Remove
eo: Forigu

en: Advanced options
eo: Spertulaj opcioj

en: Edit
eo: Redaktu

en: This action cannot be undone.
eo: Tiu ago ne eblas malfari.

en: Name
eo: Nomo

en: edit
eo: redakti

en: Import
eo: Importu

en: Export
eo: Eksportu

en: Label
eo: Etikedo.

en: Save
eo: Konservu

en: Default
eo: Defaŭlto

en: View
eo: Vidu

en: Anonymous
eo: Sennoma

en: @type: deleted %title.
eo: @type: forigis %title.

en: @type %title has been deleted.
eo: @type %title estas forigita.

en: manage fields
eo: agordu kampojn
