Relation (7.x-1.0-rc1) - en to et translation catalogue (37 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: delete
et: kustuta

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: Type
et: Liik

en: Author
et: Autor

en: List
et: Nimekiri

en: Cancel
et: Tühista

en: Remove
et: Eemalda

en: Advanced options
et: Täpsemad valikud

en: Edit
et: Muuda

en: This action cannot be undone.
et: Seda toimingut pole võimalik tagasi võtta.

en: Name
et: Nimi

en: edit
et: muuda

en: Import
et: Impordi

en: Export
et: Ekspordi

en: Label
et: Nimetus

en: Save
et: Salvesta

en: Default
et: Vaikimisi

en: View
et: Kuva

en: Revision ID
et: Versiooni ID

en: Number of rows
et: Ridade arv

en: Anonymous
et: Anonüümne

en: Clear
et: Tühjenda

en: Source
et: Allikas

en: Entity
et: Olem

en: Date created
et: Loomise kuupäev

en: @type: deleted %title.
et: @type: %title kustutatud.

en: Any
et: Ükskõik milline

en: Target
et: Siht

en: @type %title has been deleted.
et: @type %title on kustutatud.

en: Relations
et: Seosed

en: export
et: ekspordi

en: manage fields
et: väljade haldamine

en: Unique
et: Ainulaadne

en: Edit URL
et: Muutmise URL

en: Date changed
et: Muutmiskuupäev
