Relation (7.x-1.0-rc1) - en to ku translation catalogue (31 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Type
ku: جۆر

en: Author
ku: نووسەر

en: List
ku: لیستە

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Remove
ku: بسڕەوە

en: Advanced options
ku: هەڵبژاردنە ئاڵۆزەکان

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: This action cannot be undone.
ku: ئەم کارە یەکجارییە و پەشیمانبوونەوەی تێدا نییە.

en: Name
ku: ناو

en: edit
ku: ده‌ستکاریکردن

en: Import
ku: هاوردن

en: Export
ku: هه‌ناردن

en: Label
ku: پێناس

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: View
ku: پیشاندان

en: Revision ID
ku: IDی پێداچوونەوە

en: Anonymous
ku: نەناسراو

en: Clear
ku: خاوێنکردنەوە

en: Source
ku: سەرچاوە

en: Date created
ku: بەرواری درووستکردن

en: @type: deleted %title.
ku: @type: %title سڕایەوە.

en: Any
ku: هەر کام

en: @type %title has been deleted.
ku: @type %title سڕایەوە.

en: Relations
ku: پەیوەندییەکان

en: manage fields
ku: ڕێکخستنی خانەکان

en: Date changed
ku: ڕێکەوت گۆڕا
