Relation (7.x-1.0-rc1) - en to mn translation catalogue (22 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: delete
mn: устгах

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Type
mn: Төрөл

en: Author
mn: Зохиогч

en: List
mn: Жагсаалт

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Remove
mn: Устгах

en: Advanced options
mn: Дэлгэрэнгүй сонголтууд

en: Edit
mn: Засварлах

en: This action cannot be undone.
mn: Энэ үйлдэлийг буцаах боломжгүй

en: Name
mn: Нэр

en: edit
mn: засварлах

en: Import
mn: Импорт хийх

en: Export
mn: Экспорт хийх

en: Save
mn: Хадгалах

en: Default
mn: Анхны утга

en: View
mn: Харах

en: Anonymous
mn: Үл мэдэгдэх

en: Date created
mn: Үүсгэсэн огноо

en: Edit URL
mn: URL (вэб хаяг)-ийг засах
