Relation (7.x-1.0-rc1) - en to sr translation catalogue (21 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: delete
sr: избриши

en: Delete
sr: Избриши

en: Operations
sr: Операције

en: Type
sr: Tип

en: Author
sr: Аутор

en: List
sr: Листа

en: Cancel
sr: Поништи

en: Remove
sr: Уклони

en: Advanced options
sr: Напредне опције

en: Edit
sr: Измени

en: This action cannot be undone.
sr: Ова радња је неповратна.

en: Name
sr: Име

en: edit
sr: измени

en: Import
sr: Увоз

en: Export
sr: Извоз

en: Label
sr: Ознака

en: Save
sr: Сачувај

en: Default
sr: Подразумевано

en: View
sr: Преглед

en: Anonymous
sr: Анонимни
