Relation (7.x-1.0-rc2) - en to gl translation catalogue (36 entries)

en: Title
gl: Título

en: delete
gl: eliminar

en: Delete
gl: Borrar

en: Operations
gl: Operacións

en: Type
gl: Tipo

en: Author
gl: Autor/a

en: List
gl: Lista

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Remove
gl: Quitar

en: Advanced options
gl: Opcións avanzadas

en: Edit
gl: Editar

en: This action cannot be undone.
gl: Esta acción non pode ser desfeita.

en: Name
gl: Nome

en: edit
gl: editar

en: Import
gl: Importar

en: Export
gl: Exportar

en: Label
gl: Etiqueta

en: Save
gl: Gardar

en: Default
gl: Predeterminado

en: View
gl: Ver

en: Revision ID
gl: ID da revisión

en: Anonymous
gl: Anónimo

en: Clear
gl: Limpar

en: Source
gl: Orixe

en: Date created
gl: Data de creación

en: @type: deleted %title.
gl: @type: eliminado %title.

en: Export data
gl: Exportar datos

en: Any
gl: Calquera

en: Target
gl: Destino

en: @type %title has been deleted.
gl: O @type %title foi borrado.

en: Generate
gl: Xerar

en: Relations
gl: Relacións

en: export
gl: exportar

en: manage fields
gl: administrar campos

en: Edit URL
gl: Editar URL

en: Date changed
gl: Data modificada
