Relation (7.x-1.0-rc3) - en to ast translation catalogue (23 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: delete
ast: desaniciar

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Operations
ast: Operaciones

en: Type
ast: Triba

en: Author
ast: Autor

en: List
ast: Llista

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Remove
ast: Desaniciar

en: Advanced options
ast: Opciones avanzaes

en: Edit
ast: Editar

en: Name
ast: Nome

en: edit
ast: editar

en: Import
ast: Importar

en: Export
ast: Esportar

en: Label
ast: Etiqueta

en: Save
ast: Guardar

en: Default
ast: Predefiníu

en: View
ast: Vista

en: Continue
ast: Siguir

en: Revision ID
ast: Revisión por ID

en: Anonymous
ast: Anónimu

en: Date created
ast: Data de creación
