Relation (7.x-1.0-rc3) - en to be translation catalogue (36 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: delete
be: выдаліць

en: Delete
be: Выдаліць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Type
be: Тып

en: Author
be: Аўтар

en: List
be: Спіс

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Remove
be: Выдаліць

en: Advanced options
be: Прасунутыя налады

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: This action cannot be undone.
be: Гэтае дзеянне нельга будзе адмяніць.

en: Name
be: Імя

en: edit
be: рэдагаваць

en: Import
be: Імпарт

en: Export
be: Экспарт

en: Label
be: Подпіс

en: Save
be: Захаваць

en: Default
be: Прадвызначана

en: View
be: Праглядзець

en: URL
be: Спасылка

en: Continue
be: Працягнуць

en: Revision ID
be: ID версіі

en: Anonymous
be: Ананім

en: Source
be: Крыніца

en: Entity
be: Сутнасць

en: Date created
be: Дата стварэння

en: @type: deleted %title.
be: @type: выдалены %title.

en: Any
be: Любы

en: @type %title has been deleted.
be: @type %title быў выдалены.

en: Entity type
be: Тып сутнасці

en: Relations
be: Сувязі

en: export
be: экспартаваць

en: manage fields
be: кіраваць палямі

en: Edit URL
be: Рэдагаваць URL

en: Date changed
be: Дата змененая
