Relation (7.x-1.0-rc3) - en to ga translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ga: Scrios

en: Cancel
ga: Cealaigh

en: Remove
ga: Bain

en: Edit
ga: Cuir in eagar

en: Export
ga: Easpórtáíl

en: View
ga: Féach ar

en: Continue
ga: Lean ar aghaidh
