Relation (7.x-1.0-rc5) - en to ca translation catalogue (52 entries)

en: Title
ca: Títol

en: delete
ca: suprimeix

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: Type
ca: Tipus

en: Author
ca: Autor

en: List
ca: Llistat

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Remove
ca: Elimina

en: Advanced options
ca: Opcions avançades

en: Edit
ca: Edita

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: This action cannot be undone.
ca: L'acció no es pot desfer.

en: Link
ca: Enllaç

en: Name
ca: Nom

en: edit
ca: edita

en: Import
ca: Importa

en: Export
ca: Exporta

en: Label
ca: Etiqueta

en: Save
ca: Desa

en: Default
ca: Per defecte

en: View
ca: Mostra

en: User
ca: Usuari

en: Continue
ca: Continua

en: User ID
ca: Identificador d'usuari

en: Revision ID
ca: ID de la revisió

en: Filter
ca: Filtra

en: Field name
ca: Nom del camp

en: Fields
ca: Camps

en: Number of rows
ca: Nombre de files

en: Anonymous
ca: Anònim

en: Clear
ca: Neteja

en: Source
ca: Font

en: Entity
ca: Entitat

en: Date created
ca: Data creada

en: @type: deleted %title.
ca: @type: %title eliminat.

en: Export data
ca: Dades d'exportació

en: Show only items where
ca: Veure només els elements on

en: Any
ca: Qualsevol

en: Text to display
ca: Text a mostrar

en: @type %title has been deleted.
ca: @type %title ha estat eliminat.

en: Entity type
ca: Tipus d'entitat

en: Generate
ca: Genera

en: Relations
ca: Relacions

en: Migration
ca: Migració

en: Delete link
ca: Enllaç d'esborrat

en: Edit link
ca: Enllaç d'edició

en: manage fields
ca: gestiona els camps

en: Published date
ca: Data de publicació

en: Unique
ca: Únic

en: Edit URL
ca: URL d'edició

en: Date changed
ca: Canvi de data
