Relation (7.x-1.0-rc5) - en to km translation catalogue (38 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: delete
km: លុប

en: Delete
km: លុប

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Author
km: អ្នក​និពន្ធ

en: List
km: បញ្ជី

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Remove
km: យកចេញ

en: Advanced options
km: ជម្រើសកម្រិតខ្ពស់

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: This action cannot be undone.
km: សកម្ម​ភាព​នេះ​មិន​អាច​ត្រូវ​បាន​មិន​ធ្វើ​វិញ​បានទេ ។

en: Link
km: តំណ

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: edit
km: កែសម្រួល

en: Import
km: នាំចូល

en: Export
km: នាំចេញ

en: Label
km: ស្លាក

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Default
km: លំនាំដើម

en: View
km: មើល

en: User
km: អ្នក​ប្រើ

en: Continue
km: បន្ត

en: User ID
km: លេខ​សម្គាល់​អ្នក​ប្រើ

en: Revision ID
km: លេខ​សម្គាល់​ការពិនិត្យ​ឡើងវិញ

en: Filter
km: តម្រង

en: Field name
km: ឈ្មោះ​វាល

en: Anonymous
km: អនាមិក

en: Date created
km: កាល​បរិច្ឆេទ​បង្កើត

en: @type: deleted %title.
km: @type ៖ បាន​លុប %title ។

en: Show only items where
km: បង្ហាញ​តែ​ធាតុ​ដែល

en: Any
km: ណា​មួយ

en: @type %title has been deleted.
km: @type %title ត្រូវ​បាន​លុប ។

en: Relations
km: ទំនាក់​ទំនង

en: manage fields
km: គ្រប់​គ្រង​វាល​

en: Edit URL
km: កែ​សម្រួល​ URL

en: Date changed
km: កាល​បរិច្ឆេទ​ដែល​បាន​ផ្លាស់​ប្តូរ ។
