Relation (7.x-1.0-rc5) - en to ps translation catalogue (23 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Delete
ps: ړنګول

en: Type
ps: بڼه

en: Author
ps: ليكوال

en: List
ps: لړ

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Remove
ps: لركول

en: Advanced options
ps: پرمختللي غوراوي

en: Edit
ps: سمون

en: Link
ps: تړونی

en: Name
ps: نوم

en: Import
ps: واردول

en: Export
ps: بهرول

en: Default
ps: تلواله

en: View
ps: ليد

en: URL
ps: پته (URL)

en: User
ps: غړی

en: Continue
ps: دوام

en: Filter
ps: چاڼ

en: Anonymous
ps: ناپیژنده

en: Source
ps: سرچينه

en: Any
ps: هر

en: Target
ps: موخه
