Relation (7.x-1.0-rc5) - en to si translation catalogue (21 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: delete
si: මකාදැමීම

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: Type
si: වර්ගය

en: List
si: ලැයිස්තුව

en: Cancel
si: අවලංගු කරන්න

en: Remove
si: ඉවත් කරන්න

en: Advanced options
si: සංකීර්ණ විකල්ප

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Link
si: සම්බන්ධය

en: Name
si: නම

en: edit
si: සංස්‌කරණය

en: Import
si: ආනයනය කරන්න

en: Export
si: අපනයනය කරන්න

en: Label
si: ලේබලය

en: User
si: පාවිච්චි කරන්නා

en: Continue
si: පෙරට යන්න

en: Clear
si: පිරිසිදු කරන්න

en: Export data
si: දත්ත අපනයනය කරන්න

en: Text to display
si: ප්‍රදර්ශනය කිරීමට අවශ්‍ය වචනය
