Relation (7.x-1.0-rc5) - en to sl translation catalogue (33 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: delete
sl: izbriši

en: Delete
sl: Izbriši

en: Operations
sl: Operacije

en: Type
sl: Tip

en: Author
sl: Avtor

en: List
sl: Seznam

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Remove
sl: Odstrani

en: Advanced options
sl: Napredne možnosti

en: Edit
sl: Uredi

en: Reset
sl: Ponastavi

en: This action cannot be undone.
sl: Tega dejanja ni mogoče razveljaviti.

en: Link
sl: Povezava

en: Name
sl: Ime

en: edit
sl: uredi

en: Import
sl: Uvozi

en: Export
sl: Izvoz

en: Label
sl: Oznaka

en: Save
sl: Shrani

en: Default
sl: Privzeto

en: View
sl: Prikaži

en: User
sl: Uporabnik

en: Continue
sl: Nadaljuj

en: Revision ID
sl: ID različice

en: Field name
sl: Ime polja

en: Anonymous
sl: Anonimnež

en: Date created
sl: Datum nastanka

en: @type: deleted %title.
sl: @type: zbrisano %title.

en: Show only items where
sl: Prikaži samo elemente, kjer

en: Any
sl: Katerokoli

en: @type %title has been deleted.
sl: @type (%title) je bil uspešno izbrisan.

en: Relations
sl: Relacije
