Relation (7.x-1.0-rc6) - en to ht translation catalogue (8 entries)

en: Operations
ht: Operasyon

en: Type
ht: Tip

en: Author
ht: Otè

en: Name
ht: Non

en: Save
ht: Anrejistre

en: Default
ht: Pa defo

en: User
ht: Itilizatè

en: Filter
ht: Filtre
