Relation (7.x-1.0-rc6) - en to ka translation catalogue (25 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: delete
ka: წაშლა

en: Delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Type
ka: ტიპი

en: Author
ka: ავტორი

en: List
ka: სია

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Remove
ka: ამოშლა

en: Advanced options
ka: დამატებითი ოფციები

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Link
ka: ბმული

en: Name
ka: სახელი

en: edit
ka: რედაქტირება

en: Import
ka: იმპორტი

en: Export
ka: ექსპორტი

en: Label
ka: სათაური

en: User
ka: მომხმარებელი

en: Continue
ka: გაგრძელება

en: User ID
ka: მომხმარებლის ID

en: Filter
ka: ფილტრი

en: Field name
ka: ველის სახელი

en: Fields
ka: ველები

en: Anonymous
ka: ანონიმური

en: Source
ka: წყარო
