Relation (7.x-1.0-rc6) - en to mk translation catalogue (9 entries)

en: Title
mk: Наслов

en: Type
mk: Тип

en: Author
mk: Автор

en: List
mk: Листа

en: Remove
mk: Одстрани

en: edit
mk: промени

en: Import
mk: Внесување

en: Export
mk: Изнесување

en: Anonymous
mk: Анонимен
