Relation (7.x-1.0-rc6) - en to ne translation catalogue (29 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: delete
ne: हटाउनुस

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Type
ne: प्रकार

en: Author
ne: लेखक

en: List
ne: सूचि

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Remove
ne: हटाउनुहोस्

en: Advanced options
ne: उन्नत विकल्पहरू

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: This action cannot be undone.
ne: यो कार्यलाई पूर्वस्थितिमा फर्काउन सकिँदैन

en: Link
ne: लिङ्क

en: Name
ne: नाम

en: edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Import
ne: आयात गर्नुहोस्

en: Export
ne: निर्यात गर्नुहोस्

en: Label
ne: लेबल

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: View
ne: दृश्य

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: Continue
ne: जारी राख्नुहोस्

en: Filter
ne: फिल्टर

en: Field name
ne: क्षेत्र को नाम

en: Anonymous
ne: अज्ञात

en: Clear
ne: सफा

en: Source
ne: स्रोत
