Relation (7.x-1.0-rc6) - en to th translation catalogue (32 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: delete
th: ลบ

en: Delete
th: ลบ

en: Type
th: ประเภท

en: List
th: ดูลิสต์

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Remove
th: เอาออก

en: Advanced options
th: ตัวเลือกเพิ่มเติม

en: Edit
th: แก้ไข

en: This action cannot be undone.
th: คำสั่งนี้เมื่อทำแล้วไม่สามารถย้อนได้

en: Link
th: ลิงค์

en: edit
th: แก้ไข

en: Import
th: นำเข้า

en: Export
th: ส่งออก

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: Save
th: บันทึก

en: View
th: ดู

en: Continue
th: ดำเนินการต่อ

en: User ID
th: รหัสผู้ใช้

en: Revision ID
th: แก้ไข ID

en: Field name
th: ชื่อช่องรับข้อมูล

en: Source
th: แหล่งที่มา

en: Date created
th: วันที่สร้าง

en: @type: deleted %title.
th: @type: ลบ %title.

en: Show only items where
th: แสดงเฉพาะเนื้อหาที่

en: Target
th: Target of the link, such as _blank, _parent or an iframe's name. This field is rarely used.

en: @type %title has been deleted.
th: ลบ @type %title แล้ว

en: Migration
th: การโยกย้าย

en: Delete link
th: ลบลิงก์

en: Edit link
th: แก้ไขลิงก์

en: Edit URL
th: แก้ไข URL

en: Date changed
th: วันที่เปลี่ยนแปลง
