Relation (7.x-1.0-rc7) - en to bg translation catalogue (32 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: delete
bg: изтрий

en: Delete
bg: Изтриване

en: Operations
bg: Действия

en: Type
bg: Тип

en: Author
bg: Автор

en: List
bg: Списък

en: Cancel
bg: Отмени

en: Remove
bg: Премахни

en: Advanced options
bg: Разширени опции

en: Edit
bg: Редактирай

en: Reset
bg: Рестартирай

en: This action cannot be undone.
bg: Тази операция не може да бъде отменена.

en: Link
bg: Линк

en: Name
bg: Име

en: edit
bg: редактирай

en: Import
bg: Импортирай

en: Export
bg: Експорт

en: Label
bg: Заглавие

en: Save
bg: Запази

en: Default
bg: По подразбиране

en: View
bg: Прегледай

en: User
bg: Потребител

en: Continue
bg: Продължи

en: User ID
bg: ID на Потребителя

en: Filter
bg: Филтър

en: Anonymous
bg: Анонимен

en: Clear
bg: Изчисти

en: Source
bg: Източник

en: @type: deleted %title.
bg: @type: изтрит %title.

en: Show only items where
bg: Показва само елементите, които

en: @type %title has been deleted.
bg: @type %title е изтрит/a.
