Relation (7.x-1.0-rc7) - en to kk translation catalogue (31 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: delete
kk: Өшіру

en: Delete
kk: Өшіру

en: Operations
kk: Операциялар

en: Type
kk: Тип

en: Author
kk: Автор

en: List
kk: Көрсету

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Remove
kk: Өшіру

en: Advanced options
kk: Кеңейтілген параметрлер

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Reset
kk: Ысыру

en: This action cannot be undone.
kk: Бұл әрекет қайтарылмайды.

en: Link
kk: Сілтеме

en: Name
kk: Аты

en: edit
kk: түзету

en: Import
kk: Импорт

en: Export
kk: Экспорт

en: Label
kk: Атауы

en: Save
kk: Сақтау

en: Default
kk: Стандартты

en: View
kk: Қарау

en: User
kk: Пайдаланушы

en: Continue
kk: Жалғастыру

en: User ID
kk: Қолданушының ID

en: Filter
kk: Фильтрле

en: Fields
kk: Өрістер

en: Anonymous
kk: Тіркелмеген қолданушы

en: @type: deleted %title.
kk: @type: %title жойылды.

en: Show only items where
kk: Төмендегі фильтрге сәйкес элементтерді көрсету

en: @type %title has been deleted.
kk: %title @type  жойылды.
