Relation (7.x-1.0-rc7) - en to lt translation catalogue (50 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: delete
lt: šalinti

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Type
lt: Tipas

en: Author
lt: Autorius

en: List
lt: Sąrašas

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Remove
lt: Pašalinti

en: Advanced options
lt: Daugiau nuostatų

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Reset
lt: Išvalyti

en: This action cannot be undone.
lt: Šio veiksmo neįmanoma grąžinti.

en: Link
lt: Nuoroda

en: Name
lt: Pavadinimas

en: edit
lt: redaguoti

en: Import
lt: Importuoti

en: Export
lt: Eksportuoti

en: Label
lt: Etiketė

en: Save
lt: Saugoti

en: Default
lt: Numatytasis

en: View
lt: Peržiūrėti

en: User
lt: Narys

en: Continue
lt: Tęsti

en: User ID
lt: Nario ID

en: Revision ID
lt: Versijos ID

en: Filter
lt: Filtruoti

en: Field name
lt: Laukelio pavadinimas

en: Fields
lt: Laukeliai

en: Number of rows
lt: Eilučių kiekis

en: Anonymous
lt: Svečias

en: Clear
lt: Išvalyti

en: Source
lt: Šaltinis

en: Entity
lt: Esybė

en: Date created
lt: Sukūrimo data

en: @type: deleted %title.
lt: @type: pašalintas %title.

en: Export data
lt: Eksportuoti duomenis

en: Show only items where
lt: Rodyti tik elementus kur

en: Any
lt: Bet kuris

en: Text to display
lt: Rodomas tekstas

en: @type %title has been deleted.
lt: @type %title buvo pašalintas.

en: Entity type
lt: Entity tipas

en: Relations
lt: Ryšiai

en: export
lt: eksportuoti

en: Delete link
lt: Ištrinti nuorodą

en: Edit link
lt: Redagavimo nuoroda

en: manage fields
lt: valdyti laukelius

en: Unique
lt: Unikalus

en: Edit URL
lt: Redaguoti URL

en: Date changed
lt: Data pasikeitė
