Relation (7.x-1.0) - en to af translation catalogue (27 entries)

en: Title
af: Titel

en: delete
af: verwyder

en: Delete
af: Vee uit

en: Operations
af: Aksies

en: Type
af: Tipe

en: Author
af: Outeur

en: List
af: Lys

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Remove
af: Verwyder

en: Advanced options
af: Gevorderde opsies

en: Edit
af: Wysig

en: Reset
af: Herstel

en: This action cannot be undone.
af: Hierdie aksie kan nie ongedaan gemaak word nie.

en: Link
af: Skakel

en: Name
af: Naam

en: edit
af: redigeer

en: Import
af: Voer in

en: Export
af: Voer uit

en: Save
af: Stoor

en: Default
af: Verstek

en: View
af: Wys

en: User
af: Gebruiker

en: Continue
af: Gaan voort

en: Filter
af: Filtreer

en: Anonymous
af: Anoniem

en: Source
af: Bron

en: Show only items where
af: Vertoon slegs items waar
