Relation (7.x-1.0) - en to he translation catalogue (52 entries)

en: Title
he: כותרת

en: delete
he: מחיקה

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Type
he: סוג

en: Author
he: מחבר/ת

en: List
he: רשימה

en: Cancel
he: ביטול

en: Remove
he: הסרה

en: Advanced options
he: אפשרויות מתקדמות

en: Edit
he: עריכה

en: Reset
he: איתחול

en: This action cannot be undone.
he: לא ניתן לבטל פעולה זו.

en: Link
he: קישור

en: Name
he: שם

en: edit
he: עריכה

en: Import
he: יבוא

en: Export
he: יצוא

en: Label
he: תווית

en: Save
he: שמירה

en: Default
he: ברירת מחדל

en: View
he: צפיה

en: URL
he: כתובת URL

en: User
he: משתמש

en: Continue
he: להמשיך

en: User ID
he: מזהה משתמש

en: Revision ID
he: מס' זיהוי גרסה

en: Filter
he: סינון

en: Field name
he: שם שדה

en: Fields
he: שדות

en: Number of rows
he: מספר שורות

en: Anonymous
he: אנונימי

en: Clear
he: ניקוי

en: Source
he: מקור

en: Entity
he: יישות

en: Date created
he: נוצר בתאריך

en: @type: deleted %title.
he: @type: %title נמחק.

en: Export data
he: יצוא נתונים

en: Show only items where
he: הצגת פריטים רק כאשר

en: Any
he: הכל

en: Text to display
he: טקסט לתצוגה

en: @type %title has been deleted.
he: @type %title נמחק.

en: Entity type
he: סוג ישות

en: Relations
he: יחסים

en: export
he: ייצוא

en: Migration
he: מיגרציה

en: Delete link
he: מחיקת קישור

en: Edit link
he: עריכת קישור

en: manage fields
he: ניהול שדות

en: Published date
he: תאריך פרסום

en: Edit URL
he: עריכת כתובת URL

en: Date changed
he: התאריך השתנה
