Relation (7.x-1.0) - en to lv translation catalogue (51 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: delete
lv: dzēst

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: Type
lv: Veids

en: Author
lv: Autors

en: List
lv: Saraksts

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Remove
lv: Izņemt

en: Advanced options
lv: Papildu opcijas

en: Edit
lv: Labot

en: Reset
lv: Attīrīt

en: This action cannot be undone.
lv: Šo darbību nevarēs atcelt.

en: Link
lv: Saite

en: Name
lv: Nosaukums

en: edit
lv: labot

en: Import
lv: Importēt

en: Export
lv: Eksportēt

en: Label
lv: Etiķete

en: Save
lv: Saglabāt

en: Default
lv: Noklusējuma

en: View
lv: Skatīt

en: User
lv: Lietotājs

en: Continue
lv: Turpināt

en: User ID
lv: Lietotāja ID

en: Revision ID
lv: Revīzijas ID

en: Filter
lv: Filtrēt

en: Field name
lv: Lauka vārds

en: Fields
lv: Lauki

en: Number of rows
lv: Rindu skaits

en: Anonymous
lv: Viesis

en: Clear
lv: Notīrīt

en: Source
lv: Avots

en: Entity
lv: Entītija

en: Date created
lv: Izveidošanas datums

en: @type: deleted %title.
lv: @type: dzēsts '%title'.

en: Show only items where
lv: Rādīt tikai vienumus, kuriem

en: Any
lv: Jebkurš

en: Text to display
lv: Attēlojamais teksts

en: Target
lv: Mērķis

en: @type %title has been deleted.
lv: @type %title ir izdzēsts.

en: Entity type
lv: Entītijas veids

en: Relations
lv: Radniecība

en: export
lv: eksportēt

en: Migration
lv: Migrācija

en: Delete link
lv: Saite Dzēst

en: Edit link
lv: Rediģēt saiti

en: manage fields
lv: pārvaldīt laukus

en: Unique
lv: Unikāls

en: Edit URL
lv: Labot URL

en: Date changed
lv: Datums izmainīts
