Relation (7.x-1.0) - en to sk translation catalogue (53 entries)

en: Title
sk: Názov

en: delete
sk: odstrániť

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: Type
sk: Typ

en: Author
sk: Autor

en: List
sk: Zoznam

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Remove
sk: Odstrániť

en: Advanced options
sk: Pokročilé nastavenia

en: Edit
sk: Upraviť

en: This action cannot be undone.
sk: Túto akciu nemožno vrátiť späť.

en: Link
sk: Odkaz

en: Name
sk: Názov

en: edit
sk: upraviť

en: Import
sk: Importovať

en: Export
sk: Exportovať

en: Label
sk: Označenie

en: Save
sk: Uložiť

en: Default
sk: Predvolené

en: View
sk: Zobraziť

en: User
sk: Používateľ

en: Continue
sk: Pokračovať

en: User ID
sk: ID používateľa

en: Revision ID
sk: ID revízie

en: Field name
sk: Meno poľa

en: Fields
sk: Polia

en: Number of rows
sk: Počet riadkov

en: Anonymous
sk: Anonymný

en: Clear
sk: Vyčistiť

en: Source
sk: Zdroj

en: Entity
sk: Entita

en: Date created
sk: Dátum vytvorenia

en: @type: deleted %title.
sk: @type: odstránené %title.

en: Export data
sk: Exportovať údaje

en: Show only items where
sk: Zobraziť iba položky kde

en: Any
sk: Akékoľvek

en: Text to display
sk: Text na zobrazenie

en: Target
sk: Cieľ

en: @type %title has been deleted.
sk: @type %title bol vymazaný.

en: Entity type
sk: Typ entity

en: Generate
sk: Generovať

en: Relations
sk: Vzťahy

en: Delete link
sk: Vymazať link

en: Edit link
sk: Upraviť link

en: Create Date
sk: Vytvoriť dátum

en: manage fields
sk: spravovať polia

en: Edit URL
sk: Upraviť URL

en: Date changed
sk: Dátum zmenený

en: Add relation type
sk: Pridať typ vzťahu

en: entities
sk: entity

en: Source entity type
sk: Typ zdrojovej entity

en: Source entity ID
sk: ID zdrojovej entity
