Relation (7.x-1.2) - en to am translation catalogue (27 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: delete
am: ሰርዝ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Type
am: ዓይነት

en: Author
am: ደራሲ

en: List
am: ዝርዝር

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Remove
am: አስወግድ

en: Advanced options
am: የላቁ አማራጮች

en: Edit
am: አርትእ

en: Name
am: ስም

en: edit
am: አስተካክል

en: Import
am: አስመጣ

en: Export
am: ላክ

en: Label
am: መሰየሚያ

en: Save
am: አስቀምጥ

en: Default
am: ነባሪ

en: View
am: ትይታ

en: URL
am: ዩአርኤል

en: User
am: ተጠቃሚ

en: Filter
am: ማጣሪያ

en: Field name
am: የመስኩ ስም

en: Anonymous
am: ስም አልባ

en: Clear
am: አጥራ

en: Source
am: ምንጭ

en: Entity type
am: የአካሉ ዓይነት
