Relation (7.x-1.2) - en to bo translation catalogue (51 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: delete
bo: བསུབ

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Type
bo: རིགས

en: Author
bo: རྩོམ་མཁན

en: List
bo: མིང་ཐོ

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Remove
bo: བསུབ་པ

en: Advanced options
bo: མཐོ་རིམ་གྱི་གདམ་ཚན

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: This action cannot be undone.
bo: བྱ་འགུལ་འདི་སླར་གསོ་བྱེད་མི་ཐུབ།

en: Link
bo: སྦྲེལ་ཐག

en: Name
bo: མིང

en: edit
bo: རྩོམ་སྒྲིག

en: Import
bo: ནང་འདྲེན

en: Export
bo: ཕྱིར་འདྲེན

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: View
bo: ལྟ་ཞིབ

en: URL
bo: དྲ་གནས

en: User
bo: སྤྱོད་མཁན

en: Continue
bo: མུ་མཐུད

en: User ID
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་ཨང་རྟགས

en: Revision ID
bo: བསྒྱུར་བཅོས་ཀྱི་ཨང་རྟགས

en: Filter
bo: ཚགས་རྒྱག

en: Field name
bo: གནས་ཁོངས་ཀྱི་མིང

en: Fields
bo: གནས་ཁོངས།

en: Anonymous
bo: མིང་མེད་སྤྱོད་མཁན

en: Clear
bo: གཙང་སེལ

en: Source
bo: ཁུངས

en: Entity
bo: དངོས་གཞི

en: Date created
bo: ཚེས་གྲངས་གསར་བཟོ་བྱས་ཚར

en: @type: deleted %title.
bo: @type་ཡིན་པའི་%title་སུབ་ཟིན།

en: Show only items where
bo: གཤམ་གྱི་ཆ་རྐྱེན་དང་མཐུན་པའི་དོན་ཚན་ཁོ་ན་མངོན་པ།

en: Devel
bo: གསར་འདོན།

en: Any
bo: གང་རུང

en: Text to display
bo: མངོན་དགོས་པའི་ཡི་གེ

en: Target
bo: དམིགས་གནས

en: @type %title has been deleted.
bo: རིགས་@type་ཡིན་པའི་%title་སུབ་ཟིན།

en: Entity type
bo: དངོས་གཞིའི་རིགས

en: Relations
bo: འབྲེལ་ལམ

en: Delete link
bo: སྦྲེལ་ཐག་བསུབ་ཁ

en: Edit link
bo: སྦྲེལ་ཐག་བཟོ་བཅོས

en: manage fields
bo: གནས་ཁོངས་དོ་དམ

en: Unique
bo: མཚུངས་མེད

en: Edit URL
bo: དྲ་གནས་རྩོམ་སྒྲིག

en: Date changed
bo: ཚེས་གྲངས་བསྒྱུར་ཚར

en: Endpoints
bo: མཐའ་སྣེ
