Relation (7.x-1.2) - en to br translation catalogue (8 entries)

en: Title
br: Titl

en: delete
br: dilemel

en: Delete
br: Dilemel

en: Edit
br: Kemmañ

en: Import
br: Enporzh

en: View
br: Gwel

en: Continue
br: Kenderc'hel

en: Filter
br: Sil
