Relation (7.x-1.2) - en to eu translation catalogue (46 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: delete
eu: ezabatu

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Type
eu: Mota

en: Author
eu: Egilea

en: List
eu: Zerrenda

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Remove
eu: Ezabatu

en: Advanced options
eu: Aukera aurreratuak

en: Edit
eu: Editatu

en: Reset
eu: Garbitu

en: This action cannot be undone.
eu: Ekintza hau ezin da desegin.

en: Link
eu: Esteka

en: Name
eu: Izena

en: edit
eu: editatu

en: Import
eu: Inportatu

en: Export
eu: Esportatu

en: Label
eu: Etiketa

en: Save
eu: Gorde

en: Default
eu: Lehenetsia

en: View
eu: Bista

en: User
eu: Erabiltzailea

en: Continue
eu: Jarraitu

en: User ID
eu: Erabiltzaile IDa

en: Filter
eu: Iragazkia

en: Field name
eu: Eremu izena

en: Fields
eu: Eremuak

en: Number of rows
eu: Errenkada kopurua

en: Anonymous
eu: Erabiltzaile anonimoa

en: Clear
eu: Garbitu

en: Source
eu: Iturburua

en: Entity
eu: Entitatea

en: Date created
eu: Sorrera data

en: @type: deleted %title.
eu: @type: %title ezabatuta.

en: Export data
eu: Esportatu datuak

en: Show only items where
eu: Erakutsi soilik elementuak non

en: Any
eu: Edozein

en: Text to display
eu: Begiztatzeko textua

en: Entity type
eu: Entitate mota

en: Relations
eu: Harremanak

en: export
eu: esportatu

en: Delete link
eu: Ezabatu lotura

en: Edit link
eu: Editatu lotura

en: manage fields
eu: eremuak kudeatu

en: Edit URL
eu: URL-a editatu
