Relation (7.x-1.2) - en to is translation catalogue (34 entries)

en: Title
is: Titill

en: delete
is: eyða

en: Delete
is: Eyða

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Type
is: Gerð

en: Author
is: Höfundur

en: List
is: Listi

en: Cancel
is: Hætta við

en: Remove
is: Fjarlægja

en: Advanced options
is: Ítarlegri möguleikar

en: Edit
is: Breyta

en: Reset
is: Endursetja

en: This action cannot be undone.
is: Ekki er hægt að afturkalla þessa aðgerð.

en: Link
is: Hlekkur

en: Name
is: Nafn

en: edit
is: breyta

en: Import
is: Flytja inn

en: Export
is: Flytja út

en: Label
is: Merking

en: Save
is: Vista

en: Default
is: Sjálfgefið

en: View
is: Skoða

en: URL
is: vefslóð

en: User
is: Notandi

en: Continue
is: Halda áfram

en: User ID
is: Auðkenni notanda

en: Filter
is: Sía

en: Fields
is: Svæði

en: Anonymous
is: Nafnlaus

en: Clear
is: Hreinsa

en: Date created
is: Dags stofnað

en: Delete link
is: Eyða tengli

en: Edit link
is: Breyta tengli

en: Date changed
is: Dags breytt
