Relation (7.x-1.2) - en to or translation catalogue (13 entries)

en: Title
or: ଶୀର୍ଷକ

en: delete
or: ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ

en: Delete
or: ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ

en: Operations
or: ପ୍ରୟୋଗଗୁଡ଼ିକ

en: Type
or: ପ୍ରକାର

en: List
or: ତାଲିକା

en: Cancel
or: ବାତିଲ କରନ୍ତୁ

en: Advanced options
or: ଉନ୍ନତଶୀଳ ବିକଳ୍ପଗୁଡ଼ିକ

en: edit
or: ସମ୍ପାଦନ କରନ୍ତୁ

en: Import
or: ଆମଦାନୀ କରନ୍ତୁ

en: Default
or: ପୂର୍ବନିର୍ଦ୍ଧାରିତ

en: Filter
or: ଛାଣକ

en: Anonymous
or: ଅଜ୍ଞାତ
