Relation (7.x-1.2) - en to sq translation catalogue (30 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: delete
sq: fshij

en: Delete
sq: Fshij

en: Operations
sq: Operacionet

en: Type
sq: Lloji

en: Author
sq: Autori

en: List
sq: Lista

en: Cancel
sq: Anulo

en: Remove
sq: Hiq

en: Advanced options
sq: Opsionet e detajuara

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Reset
sq: Rifillo

en: This action cannot be undone.
sq: Ky veprim nuk mund të anullohet.

en: Link
sq: Lidhje

en: Name
sq: Emri

en: edit
sq: ndrysho

en: Import
sq: Importo

en: Export
sq: Eksporto

en: Save
sq: Ruaj

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: View
sq: Shfaq

en: URL
sq: Adresa URL

en: User
sq: Përdoruesi

en: Continue
sq: Vazhdo

en: Filter
sq: Filtri

en: Anonymous
sq: Anonim

en: @type: deleted %title.
sq: @type: u eleminua %title.

en: Show only items where
sq: Shfaq vetëm elementët e llojit

en: @type %title has been deleted.
sq: @type %title u eleminua.

en: export
sq: eksporto
