Relation (7.x-1.2) - en to sv translation catalogue (56 entries)

en: Title
sv: Titel

en: delete
sv: radera

en: Delete
sv: Radera

en: Operations
sv: Funktioner

en: Type
sv: Typ

en: Author
sv: Författare

en: List
sv: Lista

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Remove
sv: Ta bort

en: Advanced options
sv: Fler alternativ

en: Edit
sv: Redigera

en: Reset
sv: Återställ

en: This action cannot be undone.
sv: Denna åtgärd kan inte ångras.

en: Link
sv: Länk

en: Name
sv: Namn

en: edit
sv: redigera

en: Import
sv: Importera

en: Export
sv: Exportera

en: Label
sv: Etikett

en: Save
sv: Spara

en: Default
sv: Förvald

en: View
sv: Visa

en: User
sv: Användare

en: Continue
sv: Fortsätt

en: User ID
sv: Användar-ID

en: Revision ID
sv: Versions-ID

en: Filter
sv: Filtrera

en: Field name
sv: Fältnamn

en: Fields
sv: Fält

en: Number of rows
sv: Antal rader

en: Anonymous
sv: Gäst

en: Clear
sv: Rensa

en: Source
sv: Källa

en: Entity
sv: Objekt

en: Date created
sv: Datum för skapande

en: @type: deleted %title.
sv: @type: raderade %title.

en: Export data
sv: Exportera data

en: Show only items where
sv: Visa bara inlägg där

en: Any
sv: Alla

en: Text to display
sv: Text att visa

en: Target
sv: Mål

en: @type %title has been deleted.
sv: %title (@type) har raderats.

en: Entity type
sv: Objektstyp

en: Generate
sv: Generera

en: Relations
sv: Relationer

en: export
sv: exportera

en: Migration
sv: Migrering

en: Delete link
sv: Radera länk

en: Edit link
sv: Länk för redigering

en: manage fields
sv: hantera fält

en: Unique
sv: Unik

en: Feed source
sv: Flödeskälla

en: Edit URL
sv: URL för redigering

en: Date changed
sv: Ändrad datum

en: Relation types
sv: Relationstyper

en: Relation type
sv: Relationstyp
