Relation (7.x-1.2) - en to te translation catalogue (29 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: delete
te: తొలగించు

en: Delete
te: తొలగించు

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Type
te: రకం

en: Author
te: రచయిత

en: List
te: జాబితా

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: Remove
te: తొలిగించు

en: Advanced options
te: ఉన్నత ఎంపికలు

en: Edit
te: మార్చు

en: This action cannot be undone.
te: ఈ చర్యను రద్దు చేయడం సాధ్యం కాదు.

en: Link
te: లింకు

en: Name
te: పేరు

en: edit
te: మార్చు

en: Import
te: దిగుమతించు

en: Export
te: ఎగుమతించు

en: Label
te: లేబుల్

en: Save
te: భద్రపరచు

en: Default
te: అప్రమేయం

en: View
te: చూడు

en: URL
te: యూఆరెల్

en: User
te: వాడుకరి

en: Continue
te: కొనసాగించు

en: User ID
te: వాడుకరి ID

en: Filter
te: వడపోయి

en: Field name
te: ఫీల్డ్ పేరు

en: Anonymous
te: అనామకం

en: Source
te: మూలం
