Relation (7.x-1.2) - en to se translation catalogue (15 entries)

en: Title
se: Bajilčala

en: delete
se: sihko

en: Delete
se: Sihko

en: Type
se: Šládja

en: Author
se: Čálli

en: Cancel
se: Hilggo

en: Advanced options
se: Váddásat válljenfalaldagat

en: Edit
se: Rievdat

en: This action cannot be undone.
se: Dán it sáhte gáhtat

en: Name
se: Namma

en: edit
se: rievdda

en: Save
se: Vurke

en: View
se: Čájet

en: User
se: Geavaheaddji

en: Fields
se: Giettit
