Relation add (7.x-1.2) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Delete
km: លុប

en: Label
km: ស្លាក

en: !name field is required.
km: ត្រូវ​ការ​​វាល !name ។

en: Default value
km: តម្លៃ​លំនាំដើម

en: The default value for this field, used when creating new content.
km: តម្លៃ​លំនាំ​ដើម​សម្រាប់​វាល​នេះ ត្រូវ​បាន​ប្រើ​ នៅ​ពេល​បង្កើត​មាតិកា​ថ្មី ។
