Relation add (7.x-1.4) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: !name field is required.
bo: གནས་ཁོངས་!name་དགོས་ངེས་ཡིན་པ།

en: Default value
bo: སྔར་ཡོད་ཀྱི་ཐོབ་གྲངས

en: The default value for this field, used when creating new content.
bo: གནས་ཁོངས་ཀྱི་སྔར་ཡོད་ཐོབ་གྲངས་ནི། ནང་དོན་གསར་འཛུགས་བྱེད་དུས་སྤྱོད་རྒྱུ་ཡིན།
