Relation add (7.x-1.4) - en to no translation catalogue (5 entries)

en: Delete
no: Slett

en: Label
no: Etikett

en: !name field is required.
no: Feltet <em>!name</em> er obligatorisk.

en: Default value
no: Standardverdi

en: The default value for this field, used when creating new content.
no: Standardverdien for dette feltet - brukes når man oppretter nytt innhold.
