Relation add (7.x-1.4) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ta: அழி

en: Label
ta: அடையாளம்

en: !name field is required.
ta: !name புலம் தேவையானது.

en: Default value
ta: இயல்பான மதிப்பு

en: The default value for this field, used when creating new content.
ta: இப்புலத்தில், பயனர் புதிய உள்ளடக்கத்தை உருவாக்கும் போது இருக்கவேண்டிய இயல்பான மதிப்பு.
