Relation add (7.x-1.5) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Delete
be: Выдаліць

en: Label
be: Подпіс

en: !name field is required.
be: !name – абавязковае поле.

en: Default value
be: Прадвызначанае значэнне

en: The default value for this field, used when creating new content.
be: Прадвызначанае значэнне гэтага поля, выкарыстоўваецца пры стварэнні новага змесціва.
