Relation add (7.x-1.5) - en to hu translation catalogue (19 entries)

en: Delete
hu: Törlés

en: Label
hu: Címke

en: !name field is required.
hu: „!name” mezőt ki kell tölteni.

en: Default value
hu: Alapértelmezés szerinti érték

en: Relation
hu: Kapcsolat

en: The default value for this field, used when creating new content.
hu: Új tartalom létrehozásakor a mező alapértelmezés szerinti értéke.

en: Create relation
hu: Kapcsolat létrehozása

en: Created new !link from !list
hu: Új !link létrejött !list listából

en: Stores relationships between entities.
hu: Entitások közötti kapcsolatokat tárol.

en: Relation types
hu: Kapcsolattípusok

en: Relation type
hu: Kapcsolattípus

en: Select a relation type
hu: Kapcsolattípus kiválasztása

en: relation types
hu: kapcsolattípusok

en: Relation Add
hu: Kapcsolat hozzáadása

en: No entity found, can't create a relation!
hu: Nem található entitás, nem lehet létrehozni kapcsolatot!

en: Create a relation from
hu: Új kapcsolat létrehozása innen

en: This block allows you to create a relation from the current entity (the one displayed on this page), to another one. Please select a relation type.
hu: Ez a blokk lehetővé teszi kapcsolat létrehozását az aktuális entitásból (az oldalon megjelenítettből) egy másikra. Ki kell választani egy kapcsolattípust.

en: A block to help create relations from the current page's entity to other entities.
hu: Ez a blokk segíti az aktuális oldalon lévő entitás más entitásokkal való kapcsolatának létrehozását.

en: Relation not created.
hu: A kapcsolat nem lett létrehozva.
