Relation add (7.x-1.6) - en to bs translation catalogue (7 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Label
bs: Oznaka

en: Add
bs: Dodaj

en: View
bs: Pregled

en: !name field is required.
bs: !name polje je obavezno

en: Default value
bs: Defaultne postavke

en: Displays the fields with an optional template.
bs: Prikaži polja sa opcionalnim predloškom.
