Relation add (7.x-1.6) - en to ca translation catalogue (12 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Label
ca: Etiqueta

en: Add
ca: Afegeix

en: View
ca: Mostra

en: Search fields
ca: Camps de recerca

en: !name field is required.
ca: El camp !name és obligatori.

en: Default value
ca: Valor predeterminat

en: - Select -
ca: - Selecciona -

en: Displays the fields with an optional template.
ca: Mostra els camps amb una plantilla opcional.

en: Inline fields
ca: Camps en línia

en: The default value for this field, used when creating new content.
ca: El valor predeterminat d'aquest camp, utilitzat quan es crea contingut nou.

en: Select the field(s) that will be searched when using the autocomplete widget.
ca: Seleccioneu el(s) camp(s) on es buscarà a l'utilitzar el giny d'autocompletat.
