Relation add (7.x-1.6) - en to cs translation catalogue (9 entries)

en: Delete
cs: Smazat

en: Label
cs: Popisek

en: Add
cs: Přidat

en: View
cs: Zobrazit

en: Search fields
cs: Pole hledání

en: !name field is required.
cs: Pole !name je vyžadováno.

en: Default value
cs: Výchozí hodnota

en: - Select -
cs: - Vyberte -

en: The default value for this field, used when creating new content.
cs: Výchozí hodnota tohoto pole, je použita při vytváření nového obsahu.
