Relation add (7.x-1.6) - en to cy translation catalogue (7 entries)

en: Delete
cy: Dileu

en: Add
cy: Ychwanegu

en: View
cy: Gweld

en: !name field is required.
cy: Mae maes !name yn ofynnol.

en: Default value
cy: Gwerth rhagosod

en: Displays the fields with an optional template.
cy: Yn dangos y meysydd gyda phatrymlun dewisol.

en: Inline fields
cy: Meysydd mewn llinell
